Wakacje z Duchem!

Duch - Uniwersytet Ciekawej Historii ! (4-6 lat)

1-5 lipca 2019

Przygotowaliśmy dla dzieci w wieku 4-6  lat program pełen animacji. Zapraszamy wszystkie dzieci spragnione wrażeń na tydzień pełen przygód. Zajęcia odbędą się w Klubie Zwalcz Nudę, który mieści się przy ul. Kickiego 1/u4, na Pradze Południe.

Nic tak nie zachęci Twojego dziecka do historii jak PODRÓŻE W  CZASIE!

CO CZEKA NASZYCH UCZESTNIKÓW?

Duch – Uniwersytet Ciekawej Historii – Zajęcia podczas których uczestnicy wpadną w pętlę czasu: za każdym razem, czyli podczas każdego spotkania, odnajdą się w innej epoce. Będą musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami, rozwiązać historyczne zagadki, które zawsze są mocno związane z konkretnymi miejscami w naszym mieście. Poprzez rozwiązywanie zadań, uczestnicy będą starali się uwolnić z tytułowej pętli czasu i wrócić do teraźniejszości. Powrót gwarantuje im prawidłowe wykonanie postawionych przed nimi zaleceń, a te możliwe są do wypełnienia, tylko po poznaniu realiów i specyfiki epoki.

Warsztaty Kulinarne – Każdego dnia nasz wygłodniały cwaniaczek, będzie mógł z pomocą prowadzących przygotować sobie ciepły posiłek ze zdrowych produktów! Pod koniec naszej przygody, każdy cwaniaczek będzie mógł zostać małym szefem kuchni!

Zabawy na świeżym powietrzu / Dyskoteka / Turniej Gier Planszowych

Seans Filmowy z popcornem

Warsztaty dopasowane do zainteresowań uczestników

Zapewniamy 1 opiekuna dla 5 dzieci, dzięki czemu będą mogły w pełni skorzystać z zajęć!

* zajęcia odbędą się w terminie od poniedziałku 1 lipca do piątku 5 lipca w godzinach 10:00-15:00 – koszt turnusu z lunchem tematycznym – 300 zł/os.

Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później:

– zabawa swobodna + drugie śniadanie od 8:00-10:00 – 10 zł/h/dzień

– zabawa swobodna + podwieczorek od 15:00-17:00 – 10 zł/h/dzień

 

*dieta indywidualna (bezglutenowa, wegetariańska, bez laktozy itp.) – 50 zł/os.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda