Zapraszamy na rodzinne, bezpłatne pikniki pełne atrakcji!

PRZED NAMI

Bielany

 

Bajkowy świat wita Was! Miło spędzicie czas pośród zwierząt zaczarowanych,  stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00. Wstęp wolny.

 

WOLA

 

Zapraszamy na super piknik! Bawimy się 27 lipca w godzinach 15:00-19:00, ul. Aleja Solidarności 102. Współorganizatorem wydarzenia są OSiR na Woli i miasto stołeczne Warszawa.

W programie pikniku m.in.: warsztaty robienia chatki z piernika z Jasiem i Małgosią, ogromne bańki mydlane, wciągające gry planszowe i wiele innych.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Patronami medialnymi projektu jest: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Wisła

MAŁA SYRENKA

Przeżyj razem z Kapitanem Warszawa przygody z morskiej głębiny na pikniku w klimacie Małej Syrenki 11 sierpnia w godz. 12:00 – 15:00 na na bulwarze Flotylli Wiślanej na terenie lokalu Grunt i Woda. W programie m.in.: robienie podwodnych zwierząt, wyścigi krabów, warsztaty plastyczne, malowanie buziek i wiele innych atrakcji! Do zobaczenia!

Praga Południe

Piknik (oraz gra) odbędzie się 14 września na PGE Narodowym w ramach Narodowego Dnia Sportu. Więcej informacji wkrótce.

ZA NAMI

Praga Południe

AUTA

Wraz z Kapitanem Warszawa bawiliśmy się na pikniku pełnym wyścigowych atrakcji! 15 czerwca w godz. 12:00 – 17:00 zaprosiliśmy całe rodziny do wspólnej zabawy na pikniku! W programie były m.in: Warsztaty pt. „Stwórz własną wyścigówkę!”, wielkie bańki mydlane, a także wyścigowy tor gokartowy!

Wydarzenie odbyło się w ramach Pikniku Prasko Południowych Prezentacji w SOHO Factory.

Wilanów

FESTIWAL KSIĘŻNICZEK I DZIELNYCH RYCERZY

Jego wysokość, Kapitan Warszawa wielką nowinę ogłasza i 16 czerwca w godz. 12-15 na wielkie LETNIE PRZYJĘCIE na Plaży Wilanów zaprasza. Wszystkie dobrze urodzone księżniczki, dzielni rycerze i piękne damy do wspaniałej zabawy przy bajkowych animacjach zapraszamy:
– magiczne rękodzieło z Królewną Śnieżką
– sensoryczne warsztaty z Kopciuszkiem
– turniej rycerski z Zawiszą Czarnym
i wiele innych zabaw i atrakcji
Był to niesamowity piknik pełen wrażeń.

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda