Zaprosiliśmy Was na rodzinne, bezpłatne pikniki pełne atrakcji!

ZA NAMI

Białołęka

 

Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprosił Was na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie bezpłatne.

Wisła

Pamiętacie sympatyczną, rudowłosą syrenkę żyjącą w morskich głębinach? 11 sierpnia  mogliście spróbować dojrzeć ją w rzece, podczas rodzinnego pikniku w lokalu Grunt i Woda (bulwar Flotylii Wiślanej). Bawiliśmy się 11 sierpnia w godzinach 11:00 – 15:00.


Tym razem spotykaliśmy się w nadwiślańskim lokalu Grunt i Woda. Wraz z animatorami z Fundacji Zwalcz Nudę oraz Kapitanem Warszawa stworzyliście wielką syrenkę ozdobioną różnymi błyskotkami wyglądającymi jak prawdziwe łuski! Oprócz tego czekały na Was wodne eksperymenty, wzieliście udział w warsztatach plastycznych, zagraliście w gry planszowe oraz  mogliście upolować książkowe perełki podczas wymiany książek. Z kolei zespół klubokawiarni zaprosił Was do wzięcia udziału w Akademii Młodego Sportowca – Dzieciaki nad Wisłą! Zajęcia „Piłkarski pierwszy krok” poprowadzili Mariusz Łojek-Kalman, Mateusz Pawluk oraz Bartosz Maciocha. Obecni byli również animatorzy z firmy SKAKANKA, którzy zadbali, aby każde dziecko wspaniale się bawiło. Podczas pikniku odbyła się masa bezpłatnych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Może nawet udało Wam się wypatrzeć Małą Syrenkę?

Bielany

 

Bajkowy świat przywitał Was! Miło spędziliście czas pośród zwierząt zaczarowanych,  stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprosił wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawiliśmy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00.

WOLA

Za nami super piknik! Bawiliśmy się 27 lipca w godzinach 15:00-19:00, ul. Aleja Solidarności 102. Współorganizatorem wydarzenia był OSiR na Woli i miasto stołeczne Warszawa.

W programie pikniku znalazły się m.in.: warsztaty robienia chatki z piernika z Jasiem i Małgosią, ogromne bańki mydlane, wciągające gry planszowe i wiele innych.

 

Patronami medialnymi projektu jest: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Praga Południe

AUTA

Wraz z Kapitanem Warszawa bawiliśmy się na pikniku pełnym wyścigowych atrakcji! 15 czerwca w godz. 12:00 – 17:00 zaprosiliśmy całe rodziny do wspólnej zabawy na pikniku! W programie były m.in: Warsztaty pt. “Stwórz własną wyścigówkę!”, wielkie bańki mydlane, a także wyścigowy tor gokartowy!

Wydarzenie odbyło się w ramach Pikniku Prasko Południowych Prezentacji w SOHO Factory.

Wilanów

FESTIWAL KSIĘŻNICZEK I DZIELNYCH RYCERZY

Jego wysokość, Kapitan Warszawa wielką nowinę ogłasza i 16 czerwca w godz. 12-15 na wielkie LETNIE PRZYJĘCIE na Plaży Wilanów zaprasza. Wszystkie dobrze urodzone księżniczki, dzielni rycerze i piękne damy do wspaniałej zabawy przy bajkowych animacjach zapraszamy:
– magiczne rękodzieło z Królewną Śnieżką
– sensoryczne warsztaty z Kopciuszkiem
– turniej rycerski z Zawiszą Czarnym
i wiele innych zabaw i atrakcji
Był to niesamowity piknik pełen wrażeń.

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda