Akademia Elfów Świętego Mikołaja

AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 2018 - ZA NAMI!

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, partnerom i osobom zaangażowanym w tegoroczną Akademię Elfów Świętego Mikołaja!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. W ramach projektu, gracze odwiedzają 6 miejsc w konkretnej dzielnicy, w których czekają na nich elfy, śnieżynki i pomocnicy Świętego Mikołaja z przygotowanymi zadaniami. Gracze wykonują je, a za zrealizowaną misję otrzymują punkty na specjalnie przygotowanych legitymacjach. Na koniec punkty są zliczane, a najlepsze drużyny otrzymują wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych partnerów!

W tym roku razem z pomocnikami Świętego Mikołaja, gracze przenieśli się w czasie o 100 lat wstecz, by zorganizować świąteczne przyjęcie w klimacie lat 20. i 30. ubiegłego wieku, i odnaleźć prawdziwą magię Świąt – tę bez stałego podłączenia do Wi-Fi oraz huczącego telewizora 😉

Grom towarzyszyły wspaniałe animacje pod choinką – warsztaty artystyczne, maraton pisania listów do Św. Mikołaja oraz występy artystyczne.

Podczas tegorocznych trzech gier miejskich bawiło się z nami 600 osób!

W TYM ROKU BAWILIŚMY SIĘ

NA BIAŁOŁĘCE

6 grudnia w Galerii Północnej i okolicach

W WAWRZE

8 grudnia w Ferio Wawer i okolicach

NA PRADZE – POŁUDNIE

15 grudnia na Placu Szembeka i wzdłuż ulicy Grochowskiej

Projekt finansowało/współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa

SPRAWDŹCIE, JAK SIĘ BAWILIŚMY W TYM ROKU

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

tel. 501 104 087

Oliwia Kujawa

Koordynatorka wydarzeń

oliwia@zwalcznude.pl

tel. 508 853 701

Firmy i instytucje przyjazne Elfom:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda