Manufaktura talentów

Aktualnie prowadzimy zapisy na zajęcia online w ramach projektu Manufaktura Talentów. Informacje i zapisy dostępne są TUTAJ.

 

Celem projektu Manufaktura Talentów jest rozwijanie pasji, talentów i umiejętności dzieci zamieszkujących tereny Pragi-Południe. Wierzymy, że ciekawość dzieci jest czymś, co należy nieustannie pielęgnować i wspierać.

Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na bezpłatne zajęcia m.in. warsztaty kulinarne, artystyczne, najciekawsze zawody świata, warsztaty z eksperymentowania oraz zabawy językowe Play with me.

Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, dzięki temu wyrównujemy szanse na start dzieciaków z Pragi-Południe.

Zajęcia prowadzone w ramach projektu manufaktura talentów:

Eksperymenty

Zajęcia z eksperymentów będą dla dzieci okazją do odkrywania otaczającego nas świata, łączą w sobie zdobywanie wiedzy przy świetnej zabawie. Dzieci będą miały okazję eksperymentować, mieszać mikstury, odkrywać zagadki i tajemnice chemii i fizyki. . Następnie wytłumaczymy te tajemnice i każdy będzie mógł sam spróbować. Na każdych zajęciach planujemy inne doświadczenia. Wszystkie eksperymenty będą zaprezentowane w sposób atrakcyjny i dostosowane do percepcji dzieci.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Zajęcia rozpoczną się w kwietniu, w ramach projektu przewidziano ok. 30 spotkań.

Więcej informacji TUTAJ

Play with me 

Zabawy językowe play with me – czyli autorski program nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 5-10 lat. W trakcie zajęć lektor nie używa języka polskiego. Nauka nie jest oparta na podręcznikach, a na wspólnej zabawie. Lektor na każdym zajęciach wprowadza uczestników w kolejne gry i zabawy. Każda gra przemyca określony zasób słownictwa.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-10 lat.
W ramach projektu przewidziano 30 spotkań.

Więcej informacji TUTAJ

Zajęcia artystyczne 

Artystownia – czyli zajęcia plastyczne. Program będzie prowadził przez kolejne techniki zagłębiając się w świat wyobraźni.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Zajęcia rozpoczną się w marcu, w ramach projektu przewidziano 20 spotkań.

Więcej informacji TUTAJ

Warsztaty kulinarne –

Zajęcia kulinarne to nic innego jak  cykl warsztatów kulinarno-krajoznawczych – każde zajęcia zabiorą nas w niesamowitą podróż pełną smaku.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Przewidziano ok. 10 spotkań

Więcej informacji TUTAJ

Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda