Klub dla Rodzin „Zwalcz Nudę” – Budżet Partycypacyjny – ZwalczNudę

[vc_row el_id=”tresc-row”][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Klub „Zwalcz Nudę„ – dofinansowany z Budżetu Partycypacyjnego” font_container=”tag:h1|text_align:center” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” el_class=”heading”][vc_column_text]

Dzięki wsparciu z Budżetu Partycypacyjnego nasz Klub Zwalcz Nudę to miejsce w którym każdy poczuje się jak w domu, zawsze otwarte dla chętnych, pełne atrakcji dla najmłodszych, starszych i trochę większych, oraz z profesjonalnym wsparciem dla rodziców.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”11081″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_separator color=”black”][vc_custom_heading text=”GODZINY OTWARCIA” font_container=”tag:h2|text_align:center” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” el_class=”heading”][vc_column_text]

JUŻ OD WRZEŚNIA!

WTOREK – CZWARTEK – Klub otwarty w godzinach 12.00-20.00

z wyłączeniem godzin:
WTOREK 12:00 – 14:00
CZWARTEK 12:00 – 14:00
[/vc_column_text][vc_separator color=”white”][vc_separator color=”black”][vc_column_text]Klub składa się z kilku części tematycznych:

1. Strefa mamy i malucha – czyli pokój pełen zabawek edukacyjnych dla najmłodszych dzieci, rozwijających ich zdolności motoryczne i manualne oraz wyobraźnię. W tej strefie rodzic może wspólnie z maluchem spędzić czas na luźnej zabawie, bądź przez chwilę odpocząć zostawiając pociechę w strefie malucha pod opieką animatora; tu także odbywają się zajęcia adaptacyjne, gordonki, klub malucha – prowadzony w całości przez mamy!

2. Strefa planszówek – w klubie znajduje się  wypożyczalnia rodzinnych gier planszowych. Tak jak pierwsza strefa – jest to miejsce ogólnodostępne. Można tu grę wypożyczyć do domu, ale przede wszystkim przyjść i wspólnie z innymi pograć. Nie wymaga to umawiania się, choć  dodatkowo organizujemy rozgrywki rodzinne, oraz granie w nowości na rynku gier. W tej strefie jest też dostępna biblioteka z książkami oraz puzzlami – do korzystania na miejscu, lub do wypożyczanie.

3. Wspólna przestrzeń – miejsce, gdzie można swobodnie spędzać czas, przyjść na herbatę, umówić się z kimś by porozmawiać. Znajduje się tu samoobsługowa kafejka otwarta na społeczność lokalną, w której każdy rodzic poczuje się swobodnie, jak u siebie. To w tej przestrzeni są organizowane otwarte warsztaty i spotkania. To tutaj  zapraszamy gości, którzy dzielą się swoim doświadczeniem na tematy związane z rodzicielstwem.

4. Wspólne wydarzenia – mieszkańcy dzielnicy są współtwórcami naszego Klubu, dlatego organizujemy wspólne z rodzicami i dziećmi zabawy: mikołajkowe, halloween’owe, pikniki rodzinne czy strojenie choinki w okresie świątecznym.

5. Przestrzeń dla NGO –  Fundacja Zwalcz Nudę od początku swojej działalności intensywnie współpracuje
z innymi organizacjami pozarządowymi, jak CAL, Wspólne Podwórko, Centrum Społeczne PACA, Familly4Familly, Big Brothers and Sisters, Zielone Mazowsze. Współpracujemy też z organizacjami Lokalnego Systemu Wspierania jak: TuPraga.Waw.PL, Partnerstwo dla Dzieci Pragi Południe. Nasz lokal jest do ich dyspozycji co umożliwi przygotowanie dla naszych beneficjentów kolejnych zajęć, warsztatów i wydarzeń.

 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”10916″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_btn title=”Wskazówki jak do nas dojechać” style=”flat” shape=”square” color=”primary” size=”sm” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fzwalcznude.pl%2Fjak-do-nas-trafic%2F|||”][vc_separator color=”black”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”11057″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]