Warsztaty kulinarne dla dzieci

NOWY CYKL ZAJĘĆ JUŻ OD 20 MARCA

 Językiem po mapie, czyli kulinarna podróż dookoła świata

Nie ruszając się z kuchni, rozpoczynamy kulinarną objazdową wycieczkę po świecie. Pod okiem specjalisty od zdrowego żywienia własnoręcznie przygotujemy zdrowe i smaczne przysmaki z całeeego świata! Niczym XIX-wieczni emigranci wyruszymy z angielskiego portu, gdzie pożegnamy Europę pysznymi pancakes z owocami. Zawitamy w Meksyku, gdzie nie damy się zawinąć w tortillę. W trakcie naszej podróży odwiedzimy Azję i obalimy mit o tym, że mieszkańcy tego kontynentu jedzą wyłącznie ryż. W krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej poprosimy Beduinów o ich sekretne receptury. Powrócimy do Europy, gdzie na greckiej wyspie powita nas Grek Zorba i zaprosi na wspólny obiad.

Zajęcia są BEZPŁATNE! 

BRAK MIEJSC! ->Zapraszamy do zapisów na listy rezerwowe -> zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: klub@zwalcznude.pl

UWAGA!!!

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.

Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa

w pozostałych zajęciach z cyklu.

Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda