Joga Dla Mam – ZwalczNudę

[vc_row el_id=”tresc-row”][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”JOGA DLA MAM” font_container=”tag:h1|text_align:center” google_fonts=”font_family:Alfa%20Slab%20One%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” el_class=”heading”][vc_separator color=”black”][vc_row_inner equal_height=”yes” content_placement=”middle”][vc_column_inner][vc_column_text]

Joga Dla Mam

Wszystkie mamy (obecne i przyszłe) zapraszamy na bezpłatne zajęcia z jogi.

Program zajęć ukierunkowany jest na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców (również tych głębokich, z którymi w trakcie ciąży i po porodzie sprawiają największe problemy), kształtowanie prawidłowej postawy ciała, odciążenia kręgosłupa, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki.

Ćwiczenia dla mam zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu. Panie, które niedawno zostały mamami szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży. Kobiety w ciąży będą mogły się zrelaksować i porozciągać mięśnie.

W zajęciach mogą uczestniczyć mamy z niemowlakami.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
W zajęciach mogą brać udział kobiety w ciąży, mamy małych dzieci oraz wszystkie Panie, które chcą poprawić swoją kondycję i poćwiczyć w miłej atmosferze.

Zajęcia są BEZPŁATNE! Zajęcia prowadzone są online i stacjonarnie.

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

[/vc_column_text][vc_btn title=”ZAPISY” color=”info” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fzwalcznude.pl%2Fwydarzenia|||”][vc_separator color=”black”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14918″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14920″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]