W poszukiwaniu nowego domu! Czy istnieje Planeta B? – ZwalczNudę

Gra miejska „Planeta” B już 20 lipca zawita do Galerii Bemowo i jej okolic! Na rodziców z dziećmi będą czekały wyjątkowe zadania do wykonania, które zapewnią kilka godzin wspaniałej, wspólnej zabawy, a najlepsze drużyny otrzymają fantastyczne nagrody! Podczas gry doświadczycie zwiększonej grawitacji, nauczycie się sterować robotami i będziecie musieli dobrze ze sobą współpracować! W obliczu niepokojących zmian klimatycznych na Ziemi, zostaniecie mianowani Elitarnymi Jednostkami Specjalnymi. Macie przed sobą jeden cel – sprawdzić, czy ludzkość może przenieść się na inną planetę w kosmosie. Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy ruszają 8 lipca o godzinie 18:00 na stronie: www.zwalcznude.pl/wydarzenia.

 Poprzez udział w grze uczestnicy nie tylko będą mogli przeżyć chwile pełne emocji i radości, ale także poznają miejsca na Bemowie, w których można spędzać czas ciekawie oraz aktywnie. W tym celu stacje z zadaniami będą zlokalizowane na terenie Galerii Bemowo oraz Fortów Bema. Uczestnicy odwiedzą takie planety jak: Fauna Prime, Magnetonia, Głazotron, Brudnowodniak i Plusgrawitka. W każdym z tych miejsc czekają na nich zadania, przy których będą musieli współpracować. Dzieci, jak i dorośli, zdobędą nowe, ciekawe doświadczenia i umiejętności, które być może pozwolą im przetrwać w dramatycznie trudnych warunkach. Jak na Jednostki Specjalne przystało, będą musieli wykazać się szeregiem wybitnych zdolności. Znalezienie równowagi między szybkością a kontrolą lub stworzenie ze zwykłych przedmiotów czegoś, co uratuje życie… Podczas tej misji nawet ruch jednej ręki będzie mógł zdecydować o jej wyniku! A to wszystko już 20 lipca, startując w Galerii  Bemowo o godzinie 12:00.

Dziecko, które używa okularów VR

W ramach projektu „Kapitan Warszawa” odbędą się jeszcze inne gry miejskie oraz pikniki lokalne, na które również serdecznie zapraszamy. Najbliższym wydarzeniem będzie piknik na Bielanach, przy Żłobku nr 74 (ul. Bogusławskiego 5), 27 lipca w godzinach 15:00 – 18:00, na którym będzie można: posadzić roślinki, przygotować kreatywny posiłek na warsztatach kulinarnych, poskakać na dmuchańcach i wziąć udział w sportowej sztafecie z nagrodami!

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach będzie można znaleźć na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/zwalcznude oraz na stronie internetowej: www.zwalcznude.pl.

 Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Zwalcz Nudę, a partnerem jest Galeria Bemowo. Projekt „Kapitan Warszawa” współfinansuje m. st. Warszawa.