Babskie spotkanie – uczymy się robić na drutach! (rezerwacje dla osób z własnymi drutami)

Kiedy? Data: 08/08/2020 w godzinach: 11:00 - 14:00

Gdzie? Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria: Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"

Kategoria wiekowa: wszystkie

0 dostępnych miejsc


Babskie spotkania to comiesięczne wydarzenia przy pysznej kawie i słodkim cieście dla fantastycznych mam, singielek, babć i dziewczyn! Spotykamy się, by porozmawiać, odpocząć trochę od pędzącego świata, zrelaksować się, poznać kogoś nowego, a przy okazji czegoś się nauczyć!

W pierwszym spotkaniu z cyklu zapraszamy wszystkie chętne osoby na warsztaty, podczas których w miłej i luźnej atmosferze nauczycie się robić na drutach. Spotkaniu będą towarzyszyć oczywiście pogaduchy przy kawie i cieście.

Warsztaty poprowadzi Pani Helenka, mieszkanka Pragi!

Uwaga! Jeśli bardzo chcecie wziąć udział w spotkaniu, a nie masz z kim zostawić dziecka – weź je ze sobą! Zapewnimy im równie ciekawe „drutowe” atrakcje 😉 Dzieci pod okiem animatorów również spędzą wesoło czas i nauczą się robić na drutach.  Zapisy:

osoby z własnymi drutami

osoby bez własnych drutów 

 

 

Wydarzenie odbywa się w ramach CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ GROCHÓW. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawę.

 

Podczas wydarzenia zachowujemy wszystkie aktualne środki bezpieczeństwa: pilnujemy odpowiednich odległości, dezynfekujemy druty, zapewniamy maseczki oraz środki dezynfekujące.

Znajdź na mapie

Rezerwacja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda