Życie EKO się opłaca!

Kiedy? Data: 03/12/2020 w godzinach: 19:00 - 20:00

Kategoria: Miejsce Aktywności Lokalnej Grochów

Kategoria wiekowa: wszystkie

14 dostępnych miejsc


Zapraszamy na warsztat ekologiczny!

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, w którym zmiana klimatyczna odgrywa coraz większą rolę. Na oceanach powstają wyspy śmieci. Z powodu zanieczyszczenia powietrza umiera ponad 40 tysięcy Polaków rocznie. Z roku na rok susza coraz dotkliwiej wpływa na plony, a już niedługo letnią porą będą nam groziły niedobory wody.

Wydaje się nam, że zmiana klimatu nas nie dotyka, ale tak naprawdę powinniśmy jak najszybciej się na nią przygotować, bo jest już bardzo, bardzo blisko. Ekologiczne życie, które teraz może wydawać się dziwnym trendem, w rzeczywistości już wkrótce będzie od nas po prostu wymagane.

Zresztą – życie eko po prostu się opłaca.

W czasie tego warsztatu zastanowimy się nad tym, dlaczego powinniśmy żyć ekologicznie, dlaczego jest to korzystne nie tylko dla planety, ale przede wszystkim dla nas, normalnych ludzi. Porozmawiamy o tym, czym jest ekologiczne życie i idea “less waste”, jak połączyć bycie eko z oszczędzaniem oraz dbaniem o zdrowie… oraz jak przy tym nie przesadzić 🙂

Warsztat zakończymy stworzeniem bardzo prostej, wielorazowej maseczki ze starego T-shirta, która przyda się każdemu w tych COVID-owych czasach!

Warsztat odbędzie na na zoomie 3 grudnia o godz. 19:00. Zajęcia dla dorosłych.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ GROCHÓW.

 

Znajdź na mapie

Mapa niedostępna

Rezerwacja

Rodzaj biletu Ilość miejsc
Bilet zwykły


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda