Raport dla witryny internetowej Fundacji Zwalcz Nudę
Autor raportu: Krzysztof Busłowicz, April 19, 2022
Ocena zlecona przez: Prezes Fundacji Zwalcz Nudę
Podsumowanie ustaleń z oceny
Witryna jest zbudowana poprawnie i zgodnie z wytycznymi. Treści zamieszczone w witrynie spełniają kryteria sukcesu WCAG 2.1 na poziomie AA
Zakres oceny
Nazwa witryny | Strona internetowa Fundacji Zwalcz Nudę |
---|---|
Zakres witryny | Strona główna i podstawowe widoki podstron witryny znajdującej się pod adresem https://zwalcznude.pl |
Wersja WCAG | WCAG 2.1 |
Poziom zgodności | Poziom AA |
Dodatkowe wymagania dotyczące oceny | |
Podstawowe wsparcie dostępności | Testy przeprowadzono przy użyciu przeglądarek internetowych Firefox i NVDA oraz JAWS, Chrome i Edge (silnik Chromium) i NVDA oraz JAWS, Safari i Voice Over w systemach operacyjnych Windows, MacOS, oraz Android Chorme z TalkBack, iOS Safari z VoiceOver. |
Oparte na technologiach |
|
Przegląd wyników audytu
Zasada | Poziom A | Poziom AA |
---|---|---|
1. Postrzegalność | 9 / 9 | 11 / 11 |
2. Funkcjonalność | 14 / 14 | 3 / 3 |
3. Zrozumiałość | 5 / 5 | 5 / 5 |
4. Solidność | 2 / 2 | 1 / 1 |
Ogółem | 30 / 30 | 20 / 20 |
Szczegółowe wyniki audytu
Zasada 1 Postrzegalność
1.1 Alternatywa tekstowa
Wszelkie treści nietekstowe przedstawione użytkownikowi posiadają swoją tekstową alternatywę, która pełni tę samą funkcję, z wyjątkiem sytuacji opisanych poniżej.
-
- Kontrolki użytkownika i wprowadzanie danych przez użytkownika Jeśli treść nietekstowa jest kontrolką użytkownika lub polem wprowadzania danych, wtedy posiada nazwę opisującą jej przeznaczenie. (Kryterium sukcesu 4.1.2 podaje dodatkowe wymagania dotyczące kontrolek oraz wprowadzania danych przez użytkownika.)
-
- Multimedia Jeśli treścią nietekstową są media oparte na czasie, wtedy alternatywa tekstowa zawiera przynajmniej opisowe określenie treści nietekstowej. (Wytyczna 1.2 podaje dodatkowe wymagania, jeśli chodzi o media.)
-
- Test Jeśli treść nietekstowa jest testem lub ćwiczeniem, które utraciłoby swój sens ze względu na przedstawienie tej samej treści w postaci tekstu, wtedy alternatywa w postaci tekstu podawać powinna przynajmniej opis pozwalający zrozumieć przeznaczenie treści nietekstowej.
-
- Odczucie zmysłowe Jeśli treść nietekstowa ma za zadanie przede wszystkim tworzyć konkretne odczucie zmysłowe, wtedy alternatywa w postaci tekstu jest opisem pozwalającym zrozumieć przeznaczenie treści nietekstowej.
-
- CAPTCHA Jeśli celem treści nietekstowej jest potwierdzenie, że do treści ma dostęp człowiek, a nie komputer, wtedy dostarcza się alternatywę w postaci tekstu, która identyfikuje oraz opisuje cel treści nietekstowej. Dostarcza się również alternatywnych zabezpieczeń typu CAPTCHA, dostosowanych do różnych możliwości percepcji użytkowników, uwzględniając różne rodzaje niepełnosprawności.
-
- Cele dekoracyjne, formatowanie, treść niewidoczna Jeśli treść nietekstowa pełni funkcję czysto dekoracyjną, używana jest do formatowania wizualnego lub też nie jest przedstawiana użytkownikowi, powinna być wdrożona w sposób umożliwiający technologiom wspomagającym jej zignorowanie.
Ustalenia: Obecne teksty alternatywne obrazów, obecne rozszerzone opisy dla czytników ekranu
1.2 Multimedia
Dla mediów nagranych w systemie tylko audio lub tylko wideo stosuje się następujące zasady, z wyjątkiem sytuacji, kiedy nagranie audio lub wideo jest alternatywą dla tekstu i w taki sposób jest oznaczone
-
- Alternatywa dla audio Zapewniona jest alternatywa tekstowa dla nagrań dźwiękowych przedstawiająca tę samą treść, co nagranie audio.
-
- Alternatywa dla wideo Zapewniona jest alternatywa tekstowa albo audiodeskrypcja dla nagrań zawierających tylko wideo przedstawiająca tę samą treść, co nagranie wideo.
Ustalenia: –
Do wszystkich nagrań audio w multimediach zsynchronizowanych (dźwięk i obraz), z wyjątkiem sytuacji, kiedy są one alternatywami dla tekstu i w taki sposób są oznaczone, zapewnione są napisy rozszerzone.
Ustalenia: –
Zapewniona jest alternatywa dla multimediów lub audiodeskrypcja dla nagrań wideo w multimediach zsynchronizowanych (dźwięk i obraz), z wyjątkiem sytuacji, kiedy są one alternatywami dla tekstu i w taki sposób są oznaczone.
Ustalenia: –
Do wszystkich treści audio w multimediach zsynchronizowanych (dźwięk i obraz) przekazywanych na żywo zapewnione są napisy rozszerzone.
Ustalenia: –
Zapewniona jest audiodeskrypcja dla wszystkich nagrań wideo w multimediach zsynchronizowanych.
Ustalenia: –
1.3 Możliwość adaptacji
Informacje, struktura oraz relacje między treściami przekazywane poprzez prezentację mogą być odczytane przez program komputerowy lub istnieją w postaci tekstu.
Ustalenia: Formularze mają poprawnie powiązane etykiety.
Jeśli kolejność, w jakiej przedstawiona jest treść, ma znaczenie dla zrozumienia treści — prawidłowa kolejność odczytu musi być określona programowo.
Ustalenia: –
Instrukcje co do zrozumienia i operowania treścią nie opierają się wyłącznie na właściwościach zmysłowych, takich jak: kształt, rozmiar, wzrokowa lokalizacja, orientacja w przestrzeni lub dźwięk.
Ustalenia: Ikony mają dodatkowe etykiety tekstowe, aktywne elementy strony są odpowiednio wyróżnione i oznaczone atrybutami ARIA.
Treść nie ogranicza swojego widoku i działania do jednej orientacji wyświetlania, takiej jak pionowa lub pozioma, chyba że określona orientacja wyświetlania jest istotna.
Ustalenia: –
Cel każdego pola zbierającego informacje o użytkowniku może być programowo określony, gdy:
-
- Pole zbierające dane służy celowi określonemu w sekcji Przeznaczenie pól danych w komponentach interfejsu użytkownika; oraz
-
- Treść jest implementowana za pomocą technologii obsługującej określanie w polach formularza typu oczekiwanych danych.
Ustalenia: Pola formularzy mają ustawioną oczekiwaną zawartość, atrybuty autocomplete. Poprawnie identyfikują i wskazują problemy z danymi.
1.4 Rozróżnialność
Kolor nie jest wykorzystywany jako jedyny wizualny sposób przekazywania informacji, wskazywania czynności do wykonania lub oczekiwania na odpowiedź, czy też wyróżniania elementów wizualnych.
Ustalenia: Linki mają dodatkowe podkreślenie, fokus klawiatury jest oprócz koloru wskazywany ramką.
Jeśli jakieś nagranie audio włącza się automatycznie na danej stronie i jest odtwarzane przez okres dłuższy niż 3 sekundy, istnieje mechanizm umożliwiający przerwanie lub wyłączenie nagrania albo mechanizm kontrolujący poziom głośności niezależnie od poziomu głośności całego systemu.
Ustalenia: –
Wizualna prezentacja tekstu lub obrazu tekstu posiada współczynnik kontrastu wynoszący przynajmniej 4.5:1, poza następującymi wyjątkami:
-
- Duży tekst Duży tekst oraz grafiki takiego tekstu posiadają kontrast przynajmniej 3:1;
-
- Incydentalne Tekst lub obrazy tekstu, które są częścią nieaktywnego komponentu interfejsu użytkownika, które są czystą dekoracją, które nie są widoczne lub które są częścią obrazu zawierającego inne istotne treści wizualne, nie wymagają minimalnego kontrastu;
-
- Logotyp Tekst, który jest częścią logo lub nazwy własnej produktu (marki), nie wymaga minimalnego kontrastu.
Ustalenia: Witryna jest wyposażona w możliwość łatwego przełączenia w tryb spełniający wymogi kontrastu. Domyślne kolory niespełniające wymogów są podyktowane identyfikacją wizualną.
Oprócz napisów rozszerzonych oraz obrazów tekstu, rozmiar tekstu może zostać powiększony do 200% bez użycia technologii wspomagających oraz bez utraty treści lub funkcjonalności.
Ustalenia: –
Jeśli wykorzystywane technologie mogą przedstawiać treść wizualnie, do przekazywania informacji wykorzystuje się tekst, a nie obraz tekstu, z wyjątkiem następujących sytuacji:
-
- Możliwy do dostosowania Obraz tekstu może być dostosowany wizualnie do wymagań użytkownika;
-
- Istotny Prezentacja tekstu w postaci graficznej jest istotna dla zrozumienia przekazywanej informacji.
Ustalenia: –
Treść może być prezentowana bez utraty informacji lub funkcjonalności, bez konieczności przewijania w dwóch wymiarach dla:
-
- Pionowego przewijania treści o szerokości odpowiadającej 320 pikselom CSS;
-
- Poziomego przewijania treści na wysokości odpowiadającej 256 pikselom CSS.
Ustalenia: –
Wizualna prezentacja następujących elementów ma współczynnik kontrastu co najmniej 3:1 względem sąsiednich kolorów:
-
- Komponenty interfejsu użytkownika Informacje wizualne wymagane do identyfikacji komponentów interfejsu użytkownika i ich stanów, z wyjątkiem nieaktywnych składników lub gdy wygląd komponentu jest określony przez agenta użytkownika i nie jest modyfikowany przez autora;
-
- Obiekty graficzne Części grafiki wymagane do zrozumienia treści, z wyjątkiem sytuacji, gdy konkretna prezentacja grafiki ma istotne znaczenie dla przekazywanych informacji.
Ustalenia: Witryna jest wyposażona w możliwość łatwego przełączenia w tryb spełniający wymogi kontrastu. Domyślne kolory niespełniające wymogów są podyktowane identyfikacją wizualną.
W treściach tworzonych za pomocą języków znaczników, umożliwiających ustawienie poniższych właściwości stylu, nie następuje utrata żadnych treści lub funkcjonalności, gdy tekst ustawiony zostanie tak, aby uwzględniał wszystkie poniższe parametry oraz gdy wprowadzone zostaną zmiany w jakiejkolwiek innej właściwości stylu:
-
- Wysokość linii (odstęp między wierszami) do co najmniej 1,5-krotności rozmiaru czcionki;
-
- Odstęp między akapitami co najmniej 2 razy większy od rozmiaru czcionki;
-
- Odstępy między literami (tracking) do co najmniej 0,12-krotności rozmiaru czcionki;
-
- Odstępy między wyrazami do co najmniej 0,16 wielkości czcionki.
Ustalenia: –
Gdy jakaś treść staje się widoczna po otrzymaniu kursora lub fokusu klawiatury, a po ich usunięciu znika, spełnione są poniższe warunki:
-
- Odrzucone Istnieje mechanizm umożliwiający odrzucenie dodatkowej treści bez przesuwania wskaźnika myszy lub fokusu klawiatury, chyba że dodatkowa treść przekazuje błąd wprowadzanych danych lub nie przesłania ani nie zastępuje innej treści;
-
- Wskazywane Jeśli wskaźnik myszy (hover) może wyzwolić dodatkową treść, wówczas wskaźnik może zostać przeniesiony na dodatkową treść bez znikania dodatkowej treści;
-
- Trwałe Dodatkowa treść pozostaje widoczna do momentu usunięcia wyzwalacza aktywacji lub fokusu, użytkownik odrzuca go lub jego informacje nie są już ważne.
Ustalenia: Błędy formularzy są usuwane w momencie edycji danych błędnego pola.
Zasada 2 Funkcjonalność
2.1 Dostępność z klawiatury
Wszystkie funkcjonalności w treści są obsługiwane za pomocą interfejsu klawiatury, bez wymogu określonego czasu użycia poszczególnych klawiszy, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dana funkcja wymaga wprowadzenia informacji przez użytkownika w oparciu o ścieżkę ruchów, a nie w oparciu o punkty końcowe wejścia.
Ustalenia: –
Jeśli fokus klawiatury można przemieścić do danego komponentu treści za pomocą interfejsu klawiatury, to może on być z niego usunięty również za pomocą interfejsu klawiatury, a jeśli wymagane jest użycie czegoś więcej niż tylko strzałek, tabulatora lub innych standardowych metod wyjścia, użytkownik musi otrzymać odpowiednią podpowiedź, w jaki sposób usunąć fokus z danego komponentu.
Ustalenia: –
Jeśli skrót klawiaturowy jest zaimplementowany w treści tylko przy użyciu jednego znaku (litery, w tym wielkiej i małej, cyfry lub symbolu), to przynajmniej jedno z poniższych jest prawdziwe:
-
- Wyłączanie Istnieje mechanizm wyłączania skrótu;
-
- Mapowanie Istnieje mechanizm zmiany mapowania skrótu w celu użycia jednego lub więcej niedrukowalnych znaków klawiatury (np. Ctrl, Alt, itp.);
-
- Aktywny tylko po otrzymaniu fokusu Skrót klawiaturowy dla komponentu interfejsu użytkownika jest aktywny tylko wtedy, gdy ten komponent ma fokus.
Ustalenia: –
2.2 Wystarczający czas
Gdy czas korzystania z treści jest ograniczany, spełniony jest przynajmniej jeden z poniższych warunków:
-
- Wyłączenie Użytkownik może wyłączyć limit czasowy, zanim czas upłynie; lub
-
- Dostosowanie Użytkownik może swobodnie dostosować limit czasowy (przynajmniej o wartość 10 razy większą od wartości domyślnej), zanim czas upłynie; lub
-
- Wydłużenie Użytkownik jest ostrzegany przed upłynięciem limitu czasowego i ma przynajmniej 20 sekund na wydłużenie limitu za pomocą prostej czynności (np. „wciśnij klawisz spacji”) oraz może wydłużyć limit przynajmniej dziesięciokrotnie; lub
-
- Wyjątek dotyczący czasu rzeczywistego Limit czasowy jest wymaganym komponentem jakiejś czynności w czasie rzeczywistym (np. aukcji) i nie ma możliwości zmiany limitu; lub
-
- Wyjątek dotyczący istoty czynności Limit czasowy jest istotny i wydłużenie go anulowałoby lub zaburzałoby daną czynność; lub
-
- Wyjątek 20 godzin Limit czasowy przekracza 20 godzin.
Ustalenia: –
Gdy treść się porusza, migocze, przesuwa lub jest automatycznie aktualizowana, spełnione są wszystkie poniższe warunki:
-
- Poruszanie się, przesuwanie, migotanie Każdą informację, która porusza się, przesuwa lub miga, a takie działanie (1) włącza się automatycznie, (2) jest widoczne dłużej niż 5 sekund, (3) jest przedstawiane równolegle z inną treścią — użytkownik może wstrzymać, zatrzymać lub ukryć za pomocą dostępnego mechanizmu, chyba że poruszanie się, przesuwanie lub migotanie jest częścią czynności, w której takie działanie jest istotne, oraz:
-
- Automatyczna aktualizacja Każdą automatycznie aktualizującą się informację, która (1) włącza się automatycznie oraz (2) jest przedstawiana równolegle z inną treścią — użytkownik może wstrzymać, zatrzymać lub kontrolować częstotliwość aktualizacji za pomocą dostępnego mechanizmu, chyba, że automatyczna aktualizacja jest częścią takiej czynności, w której takie działanie jest niezbędne.
Ustalenia: –
2.3 Ataki padaczki
Strony internetowe nie zawierają w swojej treści niczego, co błyska częściej niż trzy razy w ciągu jednej sekundy, lub też błysk nie przekracza wartości granicznych dla błysków ogólnych i czerwonych.
Ustalenia: –
2.4 Możliwość nawigacji
Istnieje mechanizm, który umożliwia pominięcie bloków treści powtarzanych na wielu stronach internetowych.
Ustalenia: WItryna zawiera odnośniki do menu głównego i do treści
Strony internetowe mają tytuły, które opisują ich cel lub przedstawiają ich temat.
Ustalenia: Poprawnie „tytuł strony – nazwa serwisu”
Jeśli strona internetowa może być nawigowana sekwencyjnie, a kolejność nawigacji wpływa na zrozumienie lub funkcjonalność strony, komponenty przyjmują fokus w kolejności, dzięki której zachowany jest sens i funkcjonalność treści.
Ustalenia: Wszystkie elementy aktywne przejmują fokus w logicznej kolejności
Cel każdego łącza może wynikać z samej treści łącza lub z treści tekstu powiązanego z kontekstem łącza określonym programowo, poza tymi przypadkami, kiedy cel łącza i tak byłby niejasny dla użytkowników.
Ustalenia: Odnośniki mają zrozumiałą i jasno określającą cel treść
Istnieje więcej niż jeden sposób umożliwiający zlokalizowanie strony internetowej w zestawie stron internetowych, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dana strona jest wynikiem jakiejś procedury lub jednym z jej etapów.
Ustalenia: Istnieją alternatywne drogi dotarcia do tych samych treści
Nagłówki i etykiety opisują temat lub cel treści.
Ustalenia: –
Każdy interfejs posiadający możliwość obsługi przy pomocy klawiatury ma tryb obsługi, w którym fokus klawiatury jest stale widoczny.
Ustalenia: Wszystkie elementy przejmujące fokus klawiatury wskazują go wizualnie
2.5 Metody obsługi
Wszystkie funkcjonalności wykorzystujące do obsługi gesty wielopunktowe lub oparte na ścieżkach mogą być obsługiwane za pomocą dotyku jednopunktowego bez gestu opartego na ścieżce, chyba że istotny jest gest wielopunktowy lub oparty na ścieżce.
Ustalenia: –
W przypadku funkcjonalności, które są wywoływane za pomocą dotyku jednopunktowego, co najmniej jedno z poniższych twierdzeń jest prawdziwe:
-
- Brak zdarzenia Naciskanie nie wywołuje jakiejkolwiek części zdarzenia;
-
- Przerwanie lub cofnięcie Zdarzenie jest zależne od zwolnienia nacisku i istnieje mechanizm, którym można je przerwać lub cofnąć po zwolnieniu nacisku;
-
- Odwrócenie zdarzenia Zwolnienie nacisku cofa wywołane zdarzenie i przywraca stan sprzed zdarzenia;
-
- Istotne Wciśnięcie jest niezbędne do wywołania zdarzenia.
Ustalenia: –
W przypadku komponentów interfejsu użytkownika z etykietami zawierającymi tekst lub obrazy tekstu, nazwa zawiera tekst, który jest prezentowany wizualnie.
Ustalenia: –
Funkcjonalność, którą można obsługiwać za pomocą ruchu urządzenia lub ruchu użytkownika, można również obsługiwać za pomocą komponentów interfejsu użytkownika, a reagowanie na ruch można wyłączyć, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, z wyjątkiem sytuacji, gdy:
-
- Obsługiwany interfejs Ruch służy do obsługi funkcjonalności poprzez interfejs obsługiwany przez dostępność;
-
- Istotny Ruch jest niezbędny dla funkcji, a to spowodowałoby unieważnienie działania.
Ustalenia: –
Zasada 3 Zrozumiałość
3.1 Możliwość odczytania
Domyślny język naturalny każdej strony internetowej może zostać odczytany przez program komputerowy.
Ustalenia: Określono język polski dla całej witryny
Język naturalny każdej części lub frazy zawartej w treści może zostać odczytany przez program komputerowy, z wyjątkiem nazw własnych, wyrażeń technicznych, słów w nieokreślonym języku oraz słów i fraz, które stanowią część żargonu w bezpośrednio otaczającym je tekście.
Ustalenia: Brak części w języku innym niż podstawowy język strony
3.2 Przewidywalność
Przyjęcie fokusu przez dowolny komponent interfejsu użytkownika nie powoduje nieoczekiwanej zmiany kontekstu.
Ustalenia: –
Zmiana ustawień jakiegokolwiek komponentu interfejsu użytkownika nie powoduje automatycznej zmiany kontekstu, chyba, że użytkownik został poinformowany o takim działaniu, zanim zaczął korzystać z komponentu.
Ustalenia: –
Mechanizmy nawigacji, które powtarzają się na wielu stronach internetowych w ramach jednego zestawu stron internetowych, występują w tej samej względnej kolejności za każdym razem, gdy są powtarzane, chyba że zmiana jest inicjowana przez użytkownika.
Ustalenia: –
Komponenty, które mają tę samą funkcjonalność w ramach jednego zestawu stron internetowych, są w taki sam sposób zidentyfikowane.
Ustalenia: –
3.3 Pomoc przy wprowadzaniu informacji
Jeśli automatycznie zostanie wykryty błąd wprowadzania danych, system wskazuje błędny element, a użytkownik otrzymuje opis błędu w postaci tekstu.
Ustalenia: Pola formularzy informują o błędach zarówno podczas wprowadzania, jak i podczas próby zatwierdzenia.
Gdy w treści wymagane jest wprowadzenie danych przez użytkownika, zapewnione są etykiety lub instrukcje.
Ustalenia: Etykiety powiązane z polami.
Jeśli automatycznie zostanie wykryty błąd wprowadzania danych i znane są sugestie korekty, wtedy użytkownik otrzymuje takie sugestie, chyba, że zagrażałoby to bezpieczeństwu treści lub zmieniło jej cel.
Ustalenia: Sugestie korekty danych w formularzach są anonsowane i umieszczane obok błędnych pól.
W przypadku stron internetowych, które powodują zobowiązania prawne, albo na których użytkownik przeprowadza transakcje finansowe, modyfikuje lub usuwa dane w systemach przechowywania danych, nad którymi ma kontrolę, albo udziela odpowiedzi na testy, co najmniej jedna z poniższych informacji jest prawdziwa:
-
- Odwracalność Wprowadzenie danych jest odwracalne.
-
- Sprawdzanie Dane wprowadzone przez użytkownika są sprawdzane pod kątem błędów, a użytkownik ma możliwość wprowadzenia poprawek.
-
- Potwierdzenie Istnieje mechanizm sprawdzania, potwierdzania oraz korekty informacji przed jej ostatecznym wysłaniem.
Ustalenia: Pola przyjmują określone dla nich typy danych. Zapewniono walidację danych zarówno po stronie klienta jak i serwera.
Zasada 4 Solidność
4.1 Kompatybilność
W treści wprowadzonej przy użyciu języka znaczników, elementy posiadają kompletne znaczniki początkowe i końcowe, elementy są zagnieżdżane według swoich specyfikacji, nie posiadają zduplikowanych atrybutów, a wszystkie ID są unikalne, z wyjątkiem przypadków, kiedy specyfikacja zezwala na wyżej wymienione cechy.
Ustalenia: –
Dla wszystkich komponentów interfejsu użytkownika (w tym, ale nie tylko, elementów formularzy, łączy oraz komponentów wygenerowanych przez skrypty) nazwa oraz rola mogą być określone programowo; stan, właściwości oraz wartości, które mogą być ustawione przez użytkownika, mogą również być ustawione programowo; powiadomienie o zmianach w tych elementach dostępne jest dla programów użytkownika, w tym technologii wspomagających.
Ustalenia: Zastosowano znaczniki i role ARIA zgodnie z semantyką i znaczeniem elementów.
W treści wprowadzonej przy użyciu języka znaczników komunikaty o stanie mogą być programowo określane poprzez role lub właściwości, dzięki czemu mogą być prezentowane użytkownikowi za pomocą technologii wspomagających bez uzyskiwania fokusu.
Ustalenia: Elementy rozwijalne sygnalizują zarówno możliwość rozwinięcia jak i stan.
Próbka ocenianych stron internetowych
-
- Strona główna, newsletter https://zwalcznude.pl/
-
- Lista aktualności / artykułów https://zwalcznude.pl/category/aktualnosci/
-
- Strona pojedynczego artykułu https://zwalcznude.pl/co-warto-zobaczyc-na-pradze/
-
- Strona wyników wyszukiwania https://zwalcznude.pl/?s=Dzieci
-
- Wyspecjalizowana strona klubu https://zwalcznude.pl/klub-dla-rodzin-zwalcz-nude/
-
- Wyspecjalizowany typ strony projektu https://zwalcznude.pl/u-nas-na-prawym-brzegu/
-
- Lista wydarzeń https://zwalcznude.pl/wydarzenia/
-
- Strona wydarzenia z formularzem https://zwalcznude.pl/wydarzenia/lista-rezerwowa-eksperymenty-8-10lat/
-
- Typowa strona informacyjna https://zwalcznude.pl/gry-miejskie-2021/
Powiązane zasoby WCAG 2
- Web Content Accessibility Guidelines (WCAG)
Overview: www.w3.org/WAI/intro/wcag - How to Meet WCAG 2.1 Quick Reference
www.w3.org/WAI/WCAG21/quickref/ - WCAG Evaluation Methodology (WCAG-EM)
Overview: www.w3.org/WAI/eval/conformance