Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Już niebawem najpiękniejszy czas w roku – Święta! My jak co roku nie możemy się ich doczekać, szczególnie dlatego, że po raz kolejny zorganizujemy dla mieszkańców Warszawy bożonarodzeniowe spotkania w Akademii Elfów Świętego Mikołaja!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. W ramach projektu, gracze odwiedzają 6 miejsc w konkretnej dzielnicy, w których czekają na nich elfy, śnieżynki i pomocnicy Świętego Mikołaja z przygotowanymi zadaniami. Gracze wykonują je, a za zrealizowaną misję otrzymują punkty na specjalnie przygotowanych legitymacjach. Na koniec punkty są zliczane, a najlepsze drużyny otrzymują wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych partnerów!

Gry miejskie w ramach Akademii Elfów Świętego Mikołaja to przede wszystkim wspaniała zabawa w niesamowitej, profesjonalnej otoczce pełnej magii świąt. To opowieści o tym, co najważniejsze: o wspólnym i radosnym spędzaniu czasu w gronie najbliższych. Każdej grze towarzyszą również świąteczne animacje pod choinką.

AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W 2018 R.

BIAŁOŁĘKA

6 grudnia, godz. 16:00 – 20:00

start: Galeria Północna, ul. Światowida 17

WAWER

8 grudnia, godz. 14:00 – 18:00

start: Ferio Wawer, ul. Szpotańskiego 4

PRAGA – POŁUDNIE

15 grudnia, godz. 14:00 – 18:00

start: Plac Szembeka

Na gry obowiązują zapisy.

ZAPISY>>>

Projekt finansuje/współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Tak bawiliśmy się do tej pory:

Zostań naszym partnerem i ugość członków ekipy Świętego Mikołaja w swojej placówce!

Chciałbyś zorganizować Akademię Elfów u siebie? Ugościć nasz punkt gry, czy ufundować nagrody? Zajrzyj TUTAJ, a później skontaktuj się z nami!

Krystyna Radkowska

Prezes Fundacji Zwalcz Nudę

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

tel. 501 104 087

Oliwia Kujawa

Koordynatorka wydarzeń

oliwia@zwalcznude.pl

tel. 508 853 701

Firmy i instytucje przyjazne Elfom:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda