Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Tak bawiliśmy się w roku 2017

Na warszawskiej starówce 25 listopada w godzinach 14:30-16:00 odbędą się magiczne animacje dla wszystkich zainteresowanych! Czeka na Was: Pisanie listu do św. Mikołaja – dla każdego kto jeszcze tego nie zrobił! Wyjątkowy tor przeszkód, który sprawdzi jak dobra jest Wasza współpraca. Warsztaty z resuscytacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych prowadzone pod okiem: „Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe”! Mamy nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie!

Zapraszamy na moc niepowtarzalnych atrakcji, które odbędą się na terenie zielonym obok Urzędu Dzielnicy-Bielany w godzinach 14:00-19:00 w ramach wydarzenia Bielańska Wielokulturowa Gwiazdka! W programie warsztaty artystyczne dotyczące zwyczajów świątecznych w różnych krajach świata, koncerty, spektakl, spotkanie z Mikołajem oraz wiele wiele innych. A może Mikołajowi uda się przyjechać razem ze swoimi wiernymi reniferami… ? Już niedługo zdradzimy Wam wszystkie szczegóły programu!

W trakcie wydarzenia na terenie galerii Ferio Wawer zapraszamy nie tylko na grę miejską, ale też na moc animacji pod choinką.
Dla dzieci przygotowaliśmy piękne, świąteczne przedstawienie, które rozpocznie się o godzinie 15:00.
A już od 14:00 będzie można napisać pięknie udekorować list do Świętego Mikołaja i wrzucić go do magicznej skrzynki pocztowej, która wysyła listy od razu do fabryki Mikołaja. Zapraszamy do wspólnego robienia ozdób choinkowych, oraz oczywiście do spotkania z samym Świętym Mikołajem, którego osobiście będzie można poprosić o prezent pod choinkę.

10 grudnia przybywajcie do Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1. Od 14.00 wystartują tam świąteczne animacje (poczta św. Mikołaja oraz własnoręczne robienie ozdób choinkowych), a w godzinach 15.00-17.30 trwać będzie wyjątkowa rodzinna gra miejska. Moc atrakcji przygotuje również kompleks Royal Wilanów. Więcej informacji już wkrótce!

16 grudnia w godzinach 14:00-18:00 zapraszamy na aktywności świąteczne, które odbędą się na Placu Szembeka. W programie między innymi: warsztaty taneczne, wspólne kolędowanie, koncerty, spektakl, spotkanie z Mikołajem, warsztaty artystyczne i wiele innych!

Parterzy

WŚRÓD 5 DRUŻYN, KTÓRE WYGRAJĄ POSZCZEGÓLNE GRY ROZLOSUJEMY 

NIESAMOWITY OBÓZ UFUNDOWANY PRZEZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ KOMPAS!

*Nagroda zostanie wylosowana  podczas finału ostatniej gry na Placu Szembeka 16 grudnia.

O BTA Kompas:
Organizator obozów letnich i zimowych, wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży, działający od 1998 roku.
Oferuje szeroki wybór aktywności sprzyjających rozwijaniu umiejętności dzieci.
W ofercie zimowej znajdą Państwo zarówno obozy dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie
jak i dla bardziej zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić ferie nie tylko na śniegu,
zapraszamy do skorzystania z oferty różnorodnych obozów tematycznych (m.in. Obóz Wokalny, Obóz Taneczny, 

Zimowy Obóz Konstruktorów Lego, Zimowa Przygoda Artystyczna).

W swojej ofercie posiadamy także narciarski obóz rodzinny w Austrii, który może być doskonałą formą spędzenia wspólnych ferii. 

Nudzie mówimy NIE, odkrywaniu – TAK. 

Najlepsze drużyny Akademii Elfów Świętego Mikołaja dostaną wyjątkowe prezenty, w zależności od dzielnicy są to:

  • gry Granna: Moje dinozaury i Dino kontra Dino
  • gry Egmont: Inspektor Tusz oraz gazetki Kaczor Donald
  • poduszki LaMillou
  • zabawki od Uczy i Bawi: Paint Marker, Cupcake Carousel, Out to Impress
  • filmy od Best Film: Asterix i Obelix, Łowca Przygód, Był sobie człowiek, Bolek i Lolek
  • książki od Wydawnictwa Zakamarki
  • słodycze od Manufaktury Cukierków
  • bony zakupowe do warszawskich sklepów
  • oraz zaproszenia do lokalnych Partnerów naszych gier: do restauracji, escape room’u, klubu fitness, sali zabaw, szkoły tańca

Mikołaj też ma swoje niespodzianki dla małych uczestników zabawy!

       

      

     

               

   

Patroni Medialni

       

     

     

Zobaczcie jak bawiliśmy się ostatnio!

RAPORTY MEDIALNE

Zapraszamy do współpracy szkoły i przedszkola