Akademia Elfów Świętego Mikołaja

W tym roku elfy św. Mikołaja już po raz IV odwiedzą Warszawę i zamienią ją w Biegun Północny!

Zapraszamy do udziału w serii gier miejskich Akademia Elfów Świętego Mikołaja!

—-

Ho ho ho!

Drodzy Kandydaci,

To już ostatni moment żeby wstąpić do Akademii Elfów Świętego Mikołaja! Jak co roku prace nad przygotowaniem Świąt i prezentów dla dzieci z całego świata trwają. Niestety w tym roku zdarzyła się rzecz zupełnie nieprzewidywana! Trudno jest mi o tym mówić, ale muszę prosić Was o pomoc… Zapewne nie znacie mojego strasznego brata bliźniaka Krampusa, który pochodzi z Austrii… Nie ma on zbyt dobrej opinii i cieszy się złą sławą. Między innymi dlatego, że kiedyś porywał niegrzeczne dzieci do wielkiego kosza. Jego demoniczny wygląd też nie zachęca do bliskich kontaktów…

Krampus chcąc zrobić mi na złość, dosłownie przed chwilą ukradł jeden z atrybutów świąt – ale zaraz zaraz co to było?! Moja pamięć szwankuje! Czy to oznacza, że niedługo zapomnimy o tym, tym… no właśnie o czym?????

Święta stanęły pod znakiem zapytania… Potrzebuję Waszej pomocy w odwróceniu biegu wydarzeń i przypomnieniu ludzkości czym jest ten tajemniczy przedmiot…

Jednak zostanie pomocnikiem Świętego Mikołaja, nie jest wcale takie proste. Trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności – i właśnie temu służy Akademia Elfów Świętego Mikołaja.

Koniecznie załóżcie świąteczne przebrania! Czekają na Was dodatkowe punkty w grze!

W tym roku Święty Mikołaj prowadzi nabór w pięciu dzielnicach:

– 16 XII – Praga – Południe – Urząd Dzielnicy Praga – Południe, ul. Grochowska 274

 

ZAPISY>>>

Animacje pod choinką

Na warszawskiej starówce 25 listopada w godzinach 14:30-16:00 odbędą się magiczne animacje dla wszystkich zainteresowanych! Czeka na Was: Pisanie listu do św. Mikołaja – dla każdego kto jeszcze tego nie zrobił! Wyjątkowy tor przeszkód, który sprawdzi jak dobra jest Wasza współpraca. Warsztaty z resuscytacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych prowadzone pod okiem: „Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe”! Mamy nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie!

Zapraszamy na moc niepowtarzalnych atrakcji, które odbędą się na terenie zielonym obok Urzędu Dzielnicy-Bielany w godzinach 14:00-19:00 w ramach wydarzenia Bielańska Wielokulturowa Gwiazdka! W programie warsztaty artystyczne dotyczące zwyczajów świątecznych w różnych krajach świata, koncerty, spektakl, spotkanie z Mikołajem oraz wiele wiele innych. A może Mikołajowi uda się przyjechać razem ze swoimi wiernymi reniferami… ? Już niedługo zdradzimy Wam wszystkie szczegóły programu!

W trakcie wydarzenia na terenie galerii Ferio Wawer zapraszamy nie tylko na grę miejską, ale też na moc animacji pod choinką.
Dla dzieci przygotowaliśmy piękne, świąteczne przedstawienie, które rozpocznie się o godzinie 15:00.
A już od 14:00 będzie można napisać pięknie udekorować list do Świętego Mikołaja i wrzucić go do magicznej skrzynki pocztowej, która wysyła listy od razu do fabryki Mikołaja. Zapraszamy do wspólnego robienia ozdób choinkowych, oraz oczywiście do spotkania z samym Świętym Mikołajem, którego osobiście będzie można poprosić o prezent pod choinkę.

10 grudnia przybywajcie do Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1. Od 14.00 wystartują tam świąteczne animacje (poczta św. Mikołaja oraz własnoręczne robienie ozdób choinkowych), a w godzinach 15.00-17.30 trwać będzie wyjątkowa rodzinna gra miejska. Moc atrakcji przygotuje również kompleks Royal Wilanów. Więcej informacji już wkrótce!

16 grudnia w godzinach 14:00-18:00 zapraszamy na aktywności świąteczne, które odbędą się na Placu Szembeka. W programie między innymi: warsztaty taneczne, wspólne kolędowanie, koncerty, spektakl, spotkanie z Mikołajem, warsztaty artystyczne i wiele innych!

Parterzy

WŚRÓD 5 DRUŻYN, KTÓRE WYGRAJĄ POSZCZEGÓLNE GRY ROZLOSUJEMY 

NIESAMOWITY OBÓZ UFUNDOWANY PRZEZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ KOMPAS!

*Nagroda zostanie wylosowana  podczas finału ostatniej gry na Placu Szembeka 16 grudnia.

O BTA Kompas:
Organizator obozów letnich i zimowych, wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży, działający od 1998 roku.
Oferuje szeroki wybór aktywności sprzyjających rozwijaniu umiejętności dzieci.
W ofercie zimowej znajdą Państwo zarówno obozy dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie
jak i dla bardziej zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić ferie nie tylko na śniegu,
zapraszamy do skorzystania z oferty różnorodnych obozów tematycznych (m.in. Obóz Wokalny, Obóz Taneczny, 

Zimowy Obóz Konstruktorów Lego, Zimowa Przygoda Artystyczna).

W swojej ofercie posiadamy także narciarski obóz rodzinny w Austrii, który może być doskonałą formą spędzenia wspólnych ferii. 

Nudzie mówimy NIE, odkrywaniu – TAK. 

Najlepsze drużyny Akademii Elfów Świętego Mikołaja dostaną wyjątkowe prezenty, w zależności od dzielnicy są to:

  • gry Granna: Moje dinozaury i Dino kontra Dino
  • gry Egmont: Inspektor Tusz oraz gazetki Kaczor Donald
  • poduszki LaMillou
  • zabawki od Uczy i Bawi: Paint Marker, Cupcake Carousel, Out to Impress
  • filmy od Best Film: Asterix i Obelix, Łowca Przygód, Był sobie człowiek, Bolek i Lolek
  • książki od Wydawnictwa Zakamarki
  • słodycze od Manufaktury Cukierków
  • bony zakupowe do warszawskich sklepów
  • oraz zaproszenia do lokalnych Partnerów naszych gier: do restauracji, escape room’u, klubu fitness, sali zabaw, szkoły tańca

Mikołaj też ma swoje niespodzianki dla małych uczestników zabawy!

       

      

     

               

   

Patroni Medialni

       

     

     

STARE MIASTO – 25 LISTOPADA 2017

WAWER – 9 GRUDNIA 2017

WILANÓW- 10 GRUDNIA 2017

Projekty współfinansowane ze środków m.st. Warszawa – Biuro Kultury

PRAGA – POŁUDNIE – 16 GRUDNIA 2017

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Praga- Południe

BIELANY – 2 GRUDNIA 2017

Projekt finansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Bielany

Zobaczcie jak bawiliśmy się ostatnio!

RAPORTY MEDIALNE

Zapraszamy do współpracy szkoły i przedszkola