"DUCH" - Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

WTORKI, 16.00-16.45; 17.00-17.45

DUCH – Uniwersytet Ciekawej Historii

Nic tak nie zachęci Twojego dziecka do historii jak PODRÓŻE W  CZASIE!

Podczas zajęć uczestnicy wpadną w pętlę czasu: za każdym razem, czyli podczas każdego spotkania, odnajdą się w innej epoce. Będą musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami, rozwiązać historyczne zagadki, które zawsze są mocno związane z konkretnymi miejscami w naszym mieście. Poprzez rozwiązywanie zadań, uczestnicy będą starali się uwolnić z tytułowej pętli czasu i wrócić do teraźniejszości. Powrót gwarantuje im prawidłowe wykonanie postawionych przed nimi zaleceń, a te możliwe są do wypełnienia, tylko po poznaniu realiów i specyfiki epoki.

Zapraszamy wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 4-6lat

Zajęcia są BEZPŁATNE! 

BRAK MIEJSC – > zapraszamy do zapisów na listy rezerwowe.

Zapisy prowadzone mejlowo: agnieszka@zwalcznude.pl

UWAGA!!!

Zajęcia odbywają się w trybie cotygodniowym!! Zapisując się na jedno wydarzenie, zobowiązujesz się do udziału w kolejnych spotkaniach.
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

Kilka słów o DUCHU… 

Absolwenci DUCHa lepiej rozumieją teraźniejszość, kojarzą fakty, wyciągają wnioski, analizują, potrafią myśleć krytycznie. Są tolerancyjni i otwarci. Znajomość historii potrafią wykorzystać w wielu dziedzinach życia.

Znakiem rozpoznawczym Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii są zajęcia utrzymane na najwyższym poziomie merytorycznym. Współpracownikami i wykładowcami są pracownicy akademiccy, ludzie sztuki, kultury, pasjonaci danej dziedziny: archeolodzy, antropolodzy, historycy, podróżnicy. Są to wspaniali, młodzi, doświadczeni w pracy z dziećmi, ludzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda