WYDARZENIA WEEKENDOWE

Klub Zwalcz Nudę zaprasza całe rodziny na comiesięczne wydarzenia integracyjne!

Każdego miesiąca Klub ZN przygotowuje dla wszystkich rodzin bezpłatne wydarzenie! Za każdym razem uczestnicy mogą spędzić aktywnie czas, w gronie całej rodziny.

Przygotowujemy animacje tematyczne, w tym eksperymenty, zabawy sportowe, warsztaty artystyczne, poszukiwania i wiele innych

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

JUŻ ZA NAMI…

Za nami cudowny Bal Karnawałowy 2020!

Barwne stroje, tańce i zabawy trwały aż do późnej nocy.Nie zabrakło oczywiście pysznych ciasteczek, mnóstwa balonów czy dobrej muzyki, przy której każdy cudownie się bawił.

To była niezapomniana noc!

Święta, święta i po świętach a my kolejny raz mieliśmy okazję do spędzenia z Wami wspólnie czasu w miłej atmosferze!

Jedną z atrakcji, która najbardziej urzekła naszych Klubowiczów to osobiste spotkanie Świętego Mikołaja. Cóż to były za emocje.

Nie zabrakło również wielu przysmaków.

POKAZ Z MAŁYM INŻYNIEREM!

Mały Inżynier po raz kolejny zabrał nas do swojego świata Laboratorium !

17 LISTOPADA w Klubie Zwalcz Nudę, odbyło się wydarzenie rodzinne, na którym rodzice z młodszymi dziećmi mogli spędzić miło popołudnie, natomiast dzieci w wieku 4-10 lat poznały tajemnice SUCHEGO LODU!

Mały Inżynier odznacza się ogromną popularnością i ugruntowaną pozycją lidera na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Warsztaty dla dzieci Mały Inżynier to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą. Nauka programowania, konstruowanie robotów, warsztaty z eksperymentów, zajęcia z elektroniki – w szerokiej ofercie Małego Inżyniera każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

HALLOWEEN

27 PAŹDZIERNIKA, W GODZ. 16.00-18.00

Jak co roku zapraszamy wszystkie małe i duże upiory na upiorną zabawę do naszego klubu!

Będzie mnóstwo łakoci, śmiechu, i zabawy. Nasza upiorna fotościanka jak zawsze nada wszystkim strojom mocy, a dużą salę pokryją światła dyskotekowe, które zachęcą was do tańca!

ZAPISY RUSZĄ 15 PAŹDZIENRNIKA!

Zajęcia Umuzykalniające w ramach

WARSZAWSKICH DNI RODZINNYCH !

13 Września

Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, słuchaliśmy muzyki, graliśmy na instrumentach. Byliśmy razem i towarzyszyliśmy naszym dzieciom w radosnym przeżywaniu muzycznej przygody.

10.15 – 11.00

Zajęcia Umuzykalniające dla dzieci w wieku 0,5 – 1,5 roku

11.20 – 12.00

Zajęcia Umuzykalniające dla dzieci w wieku 2-3 lata

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH Z ALEKSANDREM

14 CZERWCA (piątek), w godz. 17.00-19.00 stworzyliśmy 3 stanowiska z grami, z podziałem wiekowym dla graczy. Do każdego stanowiska przydzieliliśmy gry odpowiednie dla uczestników.

3 stanowiska = 3 zwycięzców

Jednak na naszym turnieju nie ma osób przegranych! Wszyscy dostaną drobne upominki!

Po turnieju będzie można zapoznać się z pozostałymi grami z kolekcji naszej wypożyczalni.

POKAZ SZALONYCH NAUKOWCÓW

W klubie odbyła się szalona przygoda w krainie chemicznych czarów. Szaleni Naukowcy przedstawili nam niezwykłego gościa!
W roli głównej wystąpił – SUCHY LÓD, który dostarczył nam niezapomnianych wrażeń! Szokujące eksperymenty, mnóstwo kolorowych wybuchów oraz uśmiechnięte twarze wszystkich uczestników!
Na pewno po takich wystrzałowych eksperymentach poczuliście chemię do chemii!

Warszawskie Dni Rodzinne!

W ramach WDR, Klub Zwalcz Nudę przygotował zajęcia adaptacyjno-sensoryczne.

Będziemy poznawać świat wielozmysłowo – dotykać, smakować, wąchać, słuchać, patrzeć. Będziemy przenosić się do magicznej krainy zmysłów. Zajęcia będą kolorowe, wesołe, odkrywcze, będą budować świadomość ciała i przestrzeni oraz wspierać rozwój poznawczy. Zapewnimy dobrą zabawę farbami, zachowując czyste rączki oraz poprzez kreatywną zabawę będziemy rozwijać małą i dużą motorykę.

Zapisy ruszają 25 marca!

ROBOTYKA

Pierwsze zajęcia z robotyki! Zaprosiliśmy dzieci 6-10 lat na warsztaty z programowania.

Na zajęciach po raz pierwszy korzystaliśmy z robotów PHOTON.

 Dzieci uczyły go wszystkiego od podstaw – jak się poruszać, jakie mamy kolory, jak reagować na interakcję z otoczeniem przy pomocy czujników, w które robot jest wyposażony itp.

EKSPERYMENTY Z MAŁYM INŻYNIEREM!

Mały Inżynier po raz kolejny zabrał nas do swojego świata Laboratorium!

Tego dnia odbyło się wydarzenie rodzinne, na którym rodzice z młodszym rodzeństwem mogli spędzić miło popołudnie w sali zabaw, natomiast dzieci w wieku 4-12 lat poznały tajemnice z zakresu chemii i fizyki!

BAL KARNAWAŁOWY

W Zwalcz Nudę nikomu nie brak energii, stąd też nie mogło zabraknąć potańcówki w czasie karnawału!

Tego dnia wszystkie postaci z bajek przybyły na wyjątkowy bal, który rozpoczął się obowiązkowym wzniesieniem toastu za nowy rok!

Był to nie byle toast! Otóż każde dziecko małe czy duże, mogło przygotować swój 2/3 kolorowy koktajl z soków oraz owoców…

Następnie przenosząc się do Sali dyskotekowej odbyło się kilka konkursów taneczno-ruchowych, w których udział mógł wziąć każdy! Tak tańcując odkryliśmy, że wśród nas nie ma już żadnych leniuchów! Wszyscy pełni energii, napędzaliśmy się nawzajem!

Dziękujemy! Mamy nadzieję, że już nikt nie podpiera ścian na szkolnych potańcówkach!

 

Wydarzenie było Bezpłatne! – Jednak na stole nie zabrakło  ulubionych przekąsek imprezowych!

IMG_20190113_171716

MIKOŁAJKI

W związku ze zbliżającymi się świętami, zorganizowaliśmy wspólne wydarzenie łączące zarówno andrzejki jak i zbliżające się mikołajki.

Przygotowaliśmy dla Was świąteczne animacje takie jak: Andrzejkowe Wróżby, Kapciowe Szaleństwo oraz Świąteczne Wypieki

Tego dnia, każde dziecko, w świątecznej atmosferze bawiło się wśród rówieśników oraz sąsiadujących rodzin.

W dodatku, na koniec imprezy, św. Mikołaj usłyszał o naszym spotkaniu i sam postanowił nas odwiedzić!

Dziękujemy wszystkim klubowiczom za mile spędzony czas w klubowym gronie!

 

Wydarzenie było Bezpłatne! – Jednak jak to w święta, żeby na stole nie zabrakło  ulubionych przysmaków, każda rodzina przyniosła swój ulubiony przysmak!

LIGA PIŁKARZYKOWA

Podczas spotkania, każda rodzina mogła nie tylko stworzyć własną wyjątkową nazwę drużyny, ale również przygotować Badge z Herbem drużyny!

Dodatkowo dla chętnych, przygotowaliśmy specjalne materiały kibica.. które pomogły uczestnikom zdobyć mistrzostwo!

HALLOWEEN

W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

Poszukiwania Duchów – Nie łatwe zadanie nawet dla wytrawnych poszukiwaczy! Wymaga współpracy wampirów, czarownic i innych upiornych stworzeń.. Szukaliśmy, odkrywaliśmy, rozwiązywaliśmy trudne kody oraz pokonywaliśmy wszystkie przeciwności. Tylko wytrwałych czekała słodka nagroda!

KOSZMARNE KALAMBURY – Czy umiecie zmienić się w wilkołaka albo Drakulę? A może jesteście dobrzy w zgadywanki? Jeżeli tak, ten punkt wieczoru był idealny dla Was!

KOSZE NA UPIORNE SŁODKOŚCI – Każdy z uczestników musiał przygotować się na przypływ dużej ilości słodyczy. Jednak gdzie je pomieścić? Przygotowaliśmy specjalne kosze, na każdy rodzaj słodkości!

Wydarzenie było BEZPŁATNE, jednak każdy przyniósł drobny poczęstunek 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda