Święto NGO już w czerwcu! – ZwalczNudę

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza do zgłoszeń na Południowo-Praskie Prezentacje 2023

Idealna okazja do zaprezentowania się mieszkańcom, pokazania swojej działalności, a także włączenia się w życie społeczne dzielnicy – tym będą zbliżające się Południowo-Praskie Prezentacje. Wydarzenie to wielkie święto organizacji pozarządowych działających na terenie Pragi-Południe oraz wspaniała szansa dla wszystkich NGO na promocję swojej działalności. W tym roku wydarzenie organizuje Fundacja Zwalcz Nudę, a Południowo-Praskie Prezentacje odbędą się 18 czerwca w formie pikniku w Parku Obwodu Pragi Armii Krajowej.

Odbywające się w czerwcu Południowo-Praskie Prezentacje to jedyne takie wydarzenie w dzielnicy, w ramach którego wszystkie organizacje pozarządowe mogą bezpłatnie zaprezentować swoją działalność. Fundacja Zwalcz Nudę już teraz zaprasza do udziału wszystkie NGO, instytucje i Miejsca Aktywności Lokalnej, działające na jej terenie. Organizatorzy przewidują też udział przedstawicieli sektora biznesowego, lokalnych przedsiębiorców oraz firm działających na terenie Pragi-Południe.

 

Zgłoś swoją organizację do Południowo-Praskich Prezentacji

Wydarzenie, które będzie miało miejsce już 18 czerwca 2023 roku jest wielką szansą na pokazanie swojej działalności większemu gronu odbiorców. W ramach wydarzenia uczestnicy zapoznają się z ofertami lokalnych organizacji, wezmą udział w próbnych warsztatach czy dowiedzą się więcej o wolontariacie. Natomiast organizacje biorące udział w pikniku poszerzą sieć swoich kontaktów, będą mogły zdobyć beneficjentów, a także wziąć udział w rozbudowanej kampanii promocyjnej. Wzięcie udziału w wydarzeniu będzie doskonałą okazją, aby zaprezentować lokalnemu społeczeństwu swoją firmę oraz usługi. Uczestnicząc w Południowo-Praskich Prezentacjach, firma będzie miała możliwość pozyskania nowych klientów i wyprzedzenia konkurencji, a także uzyskania bardziej widocznej pozycji w lokalnym społeczeństwie. Aby dołączyć do wydarzenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Niezapomniane wydarzenie: Południowo-Praskie Prezentacje

Południowo-Praskie Prezentacje na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny naszej dzielnicy. Jesteśmy zaszczyceni, że to właśnie naszej Fundacji, już kolejny raz, powierzono zadanie ich zorganizowania – mówi prezes Fundacji Zwalcz Nudę, Krystyna Radkowska. – Przewidujemy, że, tak jak poprzednim razem, na pikniku pojawi się około 1000 osób, które będą zainteresowane działalnością NGO na terenie naszej dzielnicy.

Wszystkie lokalne organizacje zainteresowane udziałem w Południowo-Praskich Prezentacjach więcej informacji na temat projektu znajdą na stronie: www.zwalcznude.pl/ppp.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Zwalcz Nudę. Południowo-Praskie Prezentacje 2023 są współfinansowane ze środków Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy.