Urodziny dla dzieci w Klubie "Zwalcz Nudę"

Zorganizuj swojemu dziecku niesamowite urodziny i pomóż nam pomagać innym!

 Organizując urodziny w Klubie Zwalcz Nudę, wspierasz nasze działania. Jako fundacja organizujemy setki bezpłatnych zajęć dla Dzieci.

Dzięki Tobie możemy otworzyć nowe grupy, np. zajęć z szachów, warsztatów kulinarnych lub zajęć umuzykalniające dla dzieci (tzw. gordonki).
Dlatego przygotowując urodziny z Fundacją Zwalcz Nudę – pomagasz nam pomagać innym.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa rekomendujemy zorganizowanie urodzin na świeżym powietrzu. Proponujemy nasze gry terenowe, przykładowe gry znajdują się  poniżej 😀

Dodatkowym atutem naszych urodzin jest możliwość przekształcenia ich w grę miejską. W takim wypadku zaczynamy od wprowadzenia w scenariusz, dzieci dostają do wykonania kolejne zadania i wchodząc w świat fabuły zabawy poszukują skarbu lub rozwiązują zagadkę. Jeśli pogoda dopisze – poruszamy się po terenie pobliskiego parku.  Poczęstunek jest w środku w klubie.

Cennik -> KLIK

Gra terenowa pełna emocji!

Zachowujemy odpowiedni odstęp, dbamy o dobrą zabawę i przygotowujemy fantastyczne animacje na zewnątrz! W tych specyficznych czasach organizujemy urodzinki w formie gry miejskiej albo animacji na świeżym powietrzu.

Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak:

*poszukiwanie zaginionego skarbu przy użyciu mapy i kompasu
*specjalny tor przeszkód
*dla małych księżniczek – wytworny piknik na trawie
*pełna specjalnych zadań i animacji gra miejska dostosowana do preferencji dziecka
*podchody!

Przyjęcie Księżniczki 

To propozycja dla każdej małej królewny. Jubilatka będzie mogła zasiąść na prawdziwym tronie, włożyć koronę i rozpakować prezenty. Na małe księżniczki czekają również prawdziwe królewskie animacje; herbatka w dworskim stylu, królewski bal, na którym spotykają się piękne królewny oraz dzielni rycerze, czy pracownia jubilerska, w której wykonamy piękną biżuterię to tylko niektóre z atrakcji.

Pirackie Poszukiwanie Skarbów

Popłyń z nami w piracki rejs dookoła świata! Razem przeżyjemy niesamowite przygody zarówno na morzu jak i lądzie! Odkryjemy nowe miejsca, nowe zwyczaje… A na koniec, jeżeli będziecie wytrwali odkryjemy razem Piracki Skarb!

Superbohaterowie

W trakcie przyjęcia Dzieci poczują się jak prawdziwi wybawcy miasta!  Będą miały okazję nauczyć się tropienia, podczas zajęć ruchowych będą kształtować umiejętność dyskretnego i cichego zachowania. Grając w różnorodne gry planszowe i logiczne dzieci będą rozwijać swoją spostrzegawczość, kreatywność i szybkość kojarzenia faktów. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w posługiwania się tajnym pismem podczas rozwiązywania zagadek i łamigłówek.

Indiańska Wioska 

Kim byli Indianie? Dlaczego tak ich nazywamy? Animator przeniesie dzieci w zamierzchłe czasy przed podróżą Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Dzieci będą mogły zabawić się w tropienie zwierząt, zbudować indiański totem oraz tipi, a także odtańczyć taniec deszczu i sprawdzić czy zadziała!

 Szalone laboratorium

Podczas animacji dzieci poznają sylwetki najsłynniejszych naukowców, np. Alberta Einsteina, Marii Skłodowskiej-Curie czy Isaaca Newtona. Na małych naukowców czekają niesamowite doświadczenia i zabawy. Dzieci będą miały okazję zrobić własne struktury molekularne, wykonując serię doświadczeń poznają zasady działania magnesu, będą mogły spróbować swoich sił tworząc wyjątkowe układy elektroniczne, a na miłośników biologii czeka prawdziwy mikroskop. Na koniec odwiedzimy pracownię chemiczną! Stworzymy kolorową lawę oraz cukierkową tęcze!

(ilość animacji w tym scenariuszu jest zależna od czasu urodzin oraz wieku solenizanta – zapytaj organizatora)

Zorganizuj z nami HALLOWEEN, MIKOŁAJKI 

Chcecie zorganizować ze znajomymi wspólne świętowanie w oryginalnej scenerii? Zapraszamy do Klubu Zwalcz Nudę, a pomożemy ci wszystko przygotować!

Zapewnimy animacje dostosowane zarówno do uczestników, jak i charakteru wydarzenia, dekoracje wprowadzające w pozytywny nastrój oraz wiele innych…

KONTAKT W SPRAWIE ORGANIZACJI URODZIN:

Koordynator Urodzin

Natalia Kapczyńska

tel. 884 939 880 (proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do czwartku, w godz. 10.00 – 17.00)

lub na e-mail:

klub@zwalcznude.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda