Powracają zajęcia w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę w 2024 roku. Zapisy już 22 stycznia – ZwalczNudę

Zajęcia adaptacyjne, które kształtują schemat ciała i rozwój ruchowy dziecka, Robotyka, czyli nauka programowania, Zajęcia umuzykalniające, podczas których dzieci odkrywają świat muzyki, Play with me, czyli warsztaty artystyczne połączone z językiem angielskim czy Metoda dobrego startu  – czyli zajęcia, których celem jest wspomaganie rozwoju psychosomatycznego dziecka. Te i wiele innych zajęć rozpocznie się w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę już 5 lutego!

Zajęcia przez cały tydzień

W najbliższym semestrze czeka na Was aż 29 godzin zajęć w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty. W ofercie znajdziecie zajęcia dla maluchów od 1 roku życia (m.in. Wierciołki, Zajęcia umuzykalniającej)dla 3-latków (m.in. Trening Wczesnego Kreatywnego Rozwoju), dla starszych dzieci w wieku 5-9 lat (m.in. Szkoła tuż-tuż, Odkrywam siebie, Przyjaciele planety Ziemia) i dla nastolatków (m.in. Ścisłe umysły z szerokim horyzontem).

Jak wziąć udział w zajęciach?

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zapisać się poprzez nasz formularz w kalendarzu wydarzeń. Ze względu na duże zainteresowanie podzieliliśmy zapisy na kilka dni:

  • 22 stycznia o godzinie 11:00 ruszą zapisy na zajęcia odbywające się w poniedziałki;
  • 23 stycznia o godzinie 11:00 ruszą zapisy na zajęcia odbywające się we wtorki;
  • 24 stycznia o godzinie 11:00 ruszą zapisy na zajęcia odbywające się w środy;
  • 25 stycznia o godzinie 11:00 ruszą zapisy na zajęcia odbywające się w czwartki;
  • 26 stycznia o godzinie 11:00 ruszą zapisy na zajęcia odbywające się w piątki i soboty.

Cały harmonogram zajęć znajdziecie na stronie Klubu dla Rodzin oraz na poniższej grafice. Zajęcia rozpoczynają się 5 lutego, a z osobami zapisanymi będziemy się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

 

plan zajęć w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę

 

Jeżeli macie jakieś pytanie o zajęcia, prosimy o kontakt na adres klub@zwalcznude.pl lub pod telefonem 884 939 880