Zostań częścią Klubu Dla Rodzin Zwalcz Nudę! Rekrutujemy! – ZwalczNudę

Szukamy osoby, która z pasją i zaangażowaniem pomoże nam rozwijać Klub dla rodzin Zwalcz Nudę –  miejsce przyjazne dla rodzin oraz spotkań sąsiedzkich z Pragi Południe! Lubisz pracę z dziećmi? Jesteś kreatywna/y, łatwo nawiązujesz kontakty, nie boisz się nowych wyzwań? To praca dla Ciebie!

ZADANIA:

  • stały kontakt z animatorami/ wolontariuszami/ prowadzącymi i bieżąca kontrola ich pracy
  • tworzenie programu tego miejsca
  • organizacja spotkań sąsiedzkich oraz warsztatów dla dzieci i dorosłych
  • bycie w kontakcie z klubowiczami, wychodzenie na przeciw ich potrzebom
  • realizacja założeń projektów grantowych
  • bieżąca kontrola budżetu oraz harmonogramu działań Klubu
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów merytorycznych
  • stała opieka nad klubem, pilnowanie przestrzeni Klubu
  • prowadzenie wybranych zajęć/animacji/wydarzeń

WYMAGANIA:
Szukamy osoby, która lubi pracować z dziećmi i całą rodziną. Będzie nam miło, jeśli swoją przyszłość wiążesz właśnie z taką pracą. Pracę u nas można powiązać ze studiami. Planujemy zatrudnienie dodatkowej osoby do już istniejącego zespołu, tak, by godziny pracy dopasować do grafiku każdego zatrudnionego. W klubie zatrudniony jest już jeden opiekun, ale szukamy kogoś, z kim będzie mógł podzielić się obowiązkami.

A ponadto:

  • wykształcenie średnie i w trakcie zdobywania: pedagogiczne/ psychologiczne/ animator kultury i inne
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą – np. jako animator, harcerz, wolontariusz, nie oczekujemy wielkiego doświadczenia na podobny stanowisku – wszystkiego się u nas nauczysz
  • umiejętność zarządzania czasem
  • kreatywność
  • komunikatywność i otwartość (stanowisko to związane jest z pracą z ludźmi)
  • umiejętności animacyjne (mile widziane artystyczne, muzyczne i inne)
  • mile widziane zainteresowanie kulturą, edukacją, sztuką
  • doskonała organizacja pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie programu klubu dla rodzin (tworzenie programu i zatrudnianie do niego prowadzących)
  • rozliczanie merytoryczne projektu (prowadzenie dokumentacji np. dzienniki zajęć, listy obecności)
  • opieka nad przestrzenią klubu, w szczególności piecza nad sprzętem fundacji
  • kontakt z rodzinami i dziećmi, dopilnowanie, by atmosfera w naszym klubie była rodzinna i przyjazna
  • tworzenie wydarzeń okolicznościowych, animowanie, kreatywne rozwijanie programu klubu

OFERUJEMY

  • Wdrożenie w pracę przy projekcie (wystarczą chęci i zaangażowanie do pracy, a my nauczymy Cię wszystkiego od początku) – rozpoczynamy tygodniowym szkoleniem.
  • Doświadczenie przy realizowaniu projektów w organizacji pozarządowej.
  • Wspólne lunche raz w tygodniu, a nawet wspólna owsianka na śniadanie oraz pyszna kawa z ekspresu
  • Możliwość pracy przy różnych projektach. Robimy gry miejskie, tworzymy do nich scenariusze, zadania dla graczy, podejmujemy współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, domami kultury czy szkołami. Prowadzimy klub dla rodzin. Organizujemy Warszawskie Dni Rodzinne. Co roku organizujemy również Narodowy Dzień Sportu, gdzie zachęcamy do aktywnego i zdrowego trybu życia. Zajrzyj na nasza stronę https://zwalcznude.pl/otwiera się w nowej karcie , aby dowiedzieć się o innych projektach!
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 1500-1750 brutto  – przy 20h w tygodniu w zależności od doświadczenia, a po okresie próbnym podwyżka.
  • Osoby do 26 roku życia posiadające status studenta otrzymują wynagrodzenie brutto=netto.
  • Szukamy pracownika w wymiarze od 1/2 do pełnego etatu. W okresie wakacyjnym istnieje możliwość pracy na pełen etat – do końca września.

Chętnych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, w którym uzasadnisz nam wybór Ciebie – jako najlepszy z możliwych  oraz wypełnienie formularza pod linkiem: https://tiny.pl/cgsdd

W tytule ogłoszenia prosimy podać: opiekun/ka klubu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila biuro@zwalcznude.pl